Лікар ортопед-травматолог
Горобець Роман Миколайович
Мова Language Язык

 Консультація ортопеда-травматолога онлайн в Києві

 консультація ортопеда-травматолога онлайн в Києві, відеодзвінок Для попереднього запису на консультацію онлайн у відеорежимі подзвоніть або напишіть повідомлення з бажаним часом консультації, в тому числі в  Viber,   Telegram,   WhatsApp

  Дзвінки та листування безкоштовні, вартість онлайн консультації з відеодзвінком - 250 грн. Довідки, результати обстежень та аналізів надсилайте у вигляді фото до консультації. Результати КТ, МРТ та рентгенограми бажано надсилати у вигляді файлів (можливе посилання на ГуглДрайв та інші файлообмінники).КОНТАКТИ:

тел. (093) 902-80-90

(067) 915-00-55 (Vodafone)

E-mail: doctor.ortoped.kyiv@gmail.com  м.Київ, Україна 

Медичний центр CitiDoctor, вулиця С.Бандери, 17, станція метро Почайна розташування

КМКЛ №7, вул Котельникова, 95, станція метро Житомирська

  
Увага! Онлайн консультація дозволяє Вам отримати відповіді на переважну більшість поставлених питань, але не є об'єктивною. Для повноцінної консультації потрібен клінічний огляд, під час якого лікар оглядає хворе місце, уточнює локалізацію болю, визначає об'єм рухів, проводить тести  на стабільність і т.д. Для клінічного огляду записуйтесь на консультацію в клініці. Консультація ортопеда - травматолога передбачає встановлення діагнозу та визначення тактики лікування. Повноцінне заключення лікаря в електронному або друкованому вигляді можна отримати лише після консультації з клінічним оглядом. 
  Якщо Ви застраховані і хочете прийти на прийом до лікаря, з'ясуйте чи має Ваша страхова компанія договір з клінікою, де бажаєте проконсультуватись з лікарем ортопедом-травматологом. Пам'ятайте, що Ви завжди можете вибирати лікаря та клініку на свій розсуд і страхова компанія може скласти договір з новим закладом або відшкодувати Вам вартість консультацій, обстежень та лікування. 
  Перед тим, як встановити діагноз та визначити тактику обстеження та лікування, лікар опитує пацієнта, з'ясовує та деталізує скарги, вивчає анамнез захворювання (початок симптомів та їх розвиток в хронологічному порядку) та життя (супутня патологія). Потім проводить клінічний огляд, під час якого уточнює локалізацію болю, силу та амплітуду активних та пасивних рухів, проводить тести на стабільність суглобів і т.д. Лише після цього вивчає результати додаткових обстежень (КТ, МРТ, УЗД, рентген, лабораторні аналізи) та співставляє з даними анамнезу та клінічного огляду.
Після встановлення діагнозу пацієнт завжди може поставити свої питання лікарю та отримати на них вичерпні відповіді. Також під час консультації лікаря ортопеда-травматолога пацієнт має право на супровід родичів або представників, які також можуть ставити питання лікарю.

  Після 22.00 при гострій травмі доцільно звертатись в травмопункт найближчого відділення травматології або викликати швидку допомогу (тел. 103).

   
  Telegram  
 Facebook  
 Instagram