Лікар ортопед-травматолог
Горобець Роман Миколайович
Мова Language Язык

    Хірургія суглобів в сучасній клініці CitiDoctor

м. Київ, станція метро Почайна
вул. Бандери, 17 /1
Maps тел. +38 (093) 902-80-90

  В медичному центрі СітіДоктор відділення хірургії забезпечене найсучаснішим обладнанням, що дозволяє нам виконувати остеосинтез при травмах суглобів, внутрішньосуглобових переломах кісток, з артроскопічним супроводом та контролем рентген-навігатора. Високваліфікована анестезіологічна служба, окрім загальної, проводить провідникову анестезію під контролем УЗД та мінімізує ризики для пацієнта. Клініка обладнана потужною лабораторією, комфортним стаціонаром та сучасною апаратурою, МРТ, КТ. 

  Ціна оперативного лікування в від 13000 грн. У вартість лікування внутрішньосуглобового перелому входить післяопераційний супровід та консультації лікаря.

  Основною метою операцій на суглобах є відновлення суглобової поверхні та рухової функції. Під час остеосинтезу кісток суглобів відновлюється біомеханіка та анатомія метаепіфізів, уламки кісток суглобу фіксуються в фізіологічному положенні імплантами. При пошкодженні внутрішньосуглобових зв’язок або, при потребі контролю репозиції, наша бригада виконує артроскопію (ендоскопію суглобу). Завдяки малоінвазивним технікам оперативних втручань мінімізується крововтрата та максимально зберігається кровопостачання кісток суглобу, що в свою чергу впливає на зрощення та результат лікування перелому. Вчасність втручання, якість репозиції та надійність фіксації дозволяють в майбутньому попередити розвиток посттравматичного артрозу. 
  При порушенні функції внаслідок застарілих травм суглобу та деформуючому артрозі ми виконуємо ендопротезування (артропластику). Операції на суглобах виконуємо згідно міжнародних стандартів остеосинтезу суглобів та рекомендацій АО. У випадку гострої травми наша операційна бригада виконує лікування внутрішньосуглобових переломів в ургентному порядку.

  Для кожного пацієнта з внутрішньосуглобовим переломом розробляється індивідуальна програма відновлення та реабілітації.
Лікування внутрішньосуглобових переломів, остеосинтез переломів суглобів, хірургія суглобів

   
  Telegram  
 Facebook  
 Instagram